Fotograf cennik Poznań

Fotografia ślubna, sesje plenerowe czy reportaż eventów firmowych to bardzo wymagające działania, w których liczy się precyzja, dobre oko i doskonały kontakt ze zleceniodawcą. Z tego względu w Studio Fuego pracują wyłącznie najlepsi artyści, realizujący usługi fotograficzne najwyższej klasy już od wielu lat. Przekonaj się o tym już dziś i poznaj cennik fotografa w Poznaniu Studio Fuego!

Fotografia ślubna – Poznań i okolice

W Studio Fuego doskonale wiemy, że każda sesja zdjęciowa przeprowadzona w niewłaściwy sposób łączy się z pewnym dyskomfortem jej uczestników. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że sesje rodzinne bywają uciążliwe, nierzadko wiążą się także z podenerwowaniem i stresem. Czy jednak musi tak być? Zdecydowanie nie! Współpraca z dobrym fotografem to sama przyjemność, dlatego warto wybrać odpowiednią i godną zaufania osobę.

Fotografia ślubna w Poznaniu realizowana przez Studio Fuego to gwarancja jakości i dobrego samopoczucia od chwili pierwszego spotkania, aż po wywołanie zdjęć i ich odbiór. Dla nas zawsze najważniejsze jest dobro uczestników każdej sesji narzeczeńskiej, szczególnie tej realizowanej w plenerze, w której niekiedy trudniej się rozluźnić. Staramy się, aby każda z fotografowanych osób czuła się przed obiektywem luźno i komfortowo – również w trakcie robienia wymagających zdjęć portretowych czy kompleksowego reportażu ślubnego.

ZDJĘCIA

Sesje zdjęciowe w doskonałej atmosferze

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Chętnie na zdjęciach lub filmach uwiecznimy najwspanialsze i podniosłe chwile uroczystości rodzinnych, jak i momenty pełne zadumy i refleksji na narzeczeńskiej sesji plenerowej. Fotografia ślubna w Poznaniu nie ma dla nas żadnych tajemnic również w kwestii techniki.

Każda sesja zdjęciowa realizowana w Waszym domu lub w plenerze obejmuje także wiele bardzo istotnych przygotowań. Na pierwszym spotkaniu chętnie ustalimy wszelkie szczegóły, które mogą mieć nawet najmniejszy wpływ na to, w jakiej atmosferze będzie przebiegała sesja ciążowa czy fotografia eventowa. Przekaż nam podczas telefonicznej lub mailowej wymiany wiadomości bądź tuż przed podpisaniem umowy istotne informacje, które będą w stanie pozytywnie wpłynąć na rezultat naszych zdjęć. Dzięki temu z pewnością spełnią indywidualne oczekiwania. Nasi klienci często korzystają z usług projektantów wnętrz, którzy w odpowiedni sposób przygotowują przestrzeń, dbając o estetykę i o każdy detal.

Sesje fotograficzne realizowane przy użyciu wysokiej jakości sprzętu

Nasze sesje produktowe, rodzinne i wszystkie inne usługi realizujemy zawsze przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu fotograficznego dostępnego na rynku. Na tym polu nie uznajemy dosłownie żadnych kompromisów. Dzięki temu zdjęcia, zarówno te robione na świeżym powietrzu podczas pięknej pogody jak i te, które wykonujemy na wieczorach panieńskich w ciemnych pomieszczeniach są bardzo dobrze doświetlone.

Wysoka rozdzielczość, marginalna kompresja i odpowiednie formaty plików sprawiają, że każdy wieczór panieński lub kawalerski, jak i sesje plenerowe zawsze będą stanowić wspaniałą pamiątkę i to na wiele lat. Gotowe zdjęcia będą do pobrania online dla uczestników danego eventu. Wszystkie ujęcia będą już po obróbce w programie graficznym i przeznaczone do wywołania w formie odbitki.

Studio Fuego – poznaj nas bliżej

Studio Fuego to firma skupiająca w swoich szeregach najlepszych artystów, która nie bez powodu staje się na rynku fotograficznym jedną z najbardziej rozpoznawalnych w regionie. Możemy obsłużyć cały ślub, wesele, urodziny, chrzciny i sesje narzeczeńskie od A do Z, tworzymy piękne albumy i filmy nawet w kilka osób jednocześnie. Naszym operatorom nigdy nic nie umknie – momenty, które dla niedoświadczonego fotografa mogą być zupełnie niezauważalne.

Początkowo większość naszej oferty handlowej, w tym także reportaże ślubne, kierowaliśmy do osób organizujących różne eventy czy imprezy na terenie Poznania. Teraz jednak dzięki błyskawicznemu rozwojowi nasze usługi oferujemy w wielu innych miastach – po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Fotografia


Fotografia ślubna, sesje plenerowe, ślubne sesje plenerowe i rodzinne, sesje narzeczeńskie, sesje studyjne, reportaż fotograficzny

Film


Tworzymy filmy ślubne. filmy reklamowe i promocyjne, filmy eventowe i wiele innych

Kontakt


+48 502 909 559studiofuego@gmail.com

FILMY

Fotograf – cennik w Poznaniu

Cennik fotografii ślubnej w Poznaniu w Studio Fuego nie jest ustalony sztywnie – jako marka z dużym doświadczeniem do wszystkich zleceń podchodzimy zawsze indywidualnie. Ostateczny koszt naszych usług zależy przede wszystkim od ilości zleconych prac, liczby zatrudnionych fotografów na dany event czy też od odległości, którą nasi artyści mają do pokonania. To tylko krótki wycinek wielu parametrów, które wpływają na cenę naszych usług. Oznacza to, że korzystanie z nich można dostosować w kwestii kosztów do swoich możliwości finansowych.

Cennik fotografa w Poznaniu Studio Fuego jest zawsze atrakcyjny dla klienta. Jak wszyscy doskonale wiemy imprezy okolicznościowe czy śluby mogą być bardzo kosztowne, szczególnie dla organizatorów. Gwarantujemy najwyższą jakość i pełen profesjonalizm.

Cennik:

Reportaż fotograficzny oraz sesja w dniu ślubu, 12h, 1 fotograf, minimum 400 zdjęć
galeria online, kilka zdjęć już 2-3 dni po ślubie, autorska obróbka.

Film z dnia ślubu, 12h, 1 operator, czas trwania filmu 40-60 minut, teledysk.

Reportaż fotograficzny z dnia ślubu, film + teledysk, sesja w dniu ślubu. 1 fotograf i 1 operator.

Reportaż fotograficzny z dnia ślubu, film + teledysk, sesja w dniu ślubu. 1 fotograf i 2 operatorów,
ujęcia z drona gratis.

Reportaż z dnia ślubu + teledysk.

Cennik szczegółowy:

12h, 1 operator, 40-60 minut + teledysk.

12h, 400 zdjęć, klip 3-5 minut.

1-2h, min. 40 zdjęć, Poznań lub okolice.

1-2h, min. 40 zdjęć, Polska.

30 stron w formacie 30x30cm.

6h dzień nagraniowy, 2-3 minuty klip.

Wykonane w dniu ślubu lub w czasie sesji.

Trailer gotowy do 3 dni po ślubie!

Fotograf ślubny – cennik obowiązujący w Poznaniu

Jak się okazuje – cena fotografa w Poznaniu nie należy do niskich, ale jakość naszych usług jest wysoka. Udowadniamy to od wielu lat, wykonując dla klientów przepiękne zdjęcia upamiętniające emocje, uczucia i ważne chwile za atrakcyjną cenę. Skorzystaj z naszych usług już dziś. Chętnie zaproponujemy nietypowe pomysły i ciekawe rozwiązania. Dotychczasowe prace możesz zobaczyć w naszym portfolio. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic do współpracy!

MÓWIĄ O NAS