Sesja ślubna

Myśląc sesja ślubna, pomysły same wpadają nam do głowy – to kwestia wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam na zaproponowanie parom indywidualnego podejścia do każdego fotoreportażu. Zatem jeśli szukacie profesjonalnych fotografów, którzy zaproponują najwspanialszą pamiątkę ślubną, to koniecznie poznajcie Studio Fuego i jego możliwości. Zapraszamy do współpracy wszystkie pary, które pragną stworzyć wyjątkowe portfolio, które będzie pieczątką małżeństwa i Waszej bezgranicznej miłości.

ZDJĘCIA

Sesja ślubna – pozy, strój, makijaż, fryzura i pozytywne nastawienie

Warto pamiętać, i właśnie o tym przekonujemy pary, które zdecydowały się na współpracę z nami, że sesja ślubna powinna być przyjemnością, a nie obowiązkiem. Pozowanie do zdjęć ślubnych pod presją przyniesie więcej szkody niż pożytku. To nie przymus, a możliwość upamiętnienia wspaniałych chwil i tego należy się trzymać. Wiele osób zastanawia się nad najlepszymi pozami. Część z nich może być najkorzystniejsza dla Waszych sylwetek, jednak zdjęcia wykonywane przez profesjonalistów i pod ich czujnym okiem sprawią, że Wasze kompleksy odejdą w zapomnienie podczas sesji ślubnej.

Jaki wybrać strój, makijaż czy fryzurę? Czy te kwestie mają znaczenie? Zdecydowanie tak, ale jedynie z uwagi na zapewnienie sobie dobrego samopoczucia. Dlatego panny młode nie powinny kierować się tutaj trendami, a własnym gustem. Jeśli lepiej czujesz się w spiętych włosach, to wybierz kok lub kucyk, a gdy taka fryzura powodowałaby w Tobie dyskomfort, to po prostu zdecyduj się na luźno rozpuszczone włosy. W przypadku stylizacji to zdecydowanie najlepszym wyborem będzie ta ślubna, która podkreśli charakter sesji i jej wyjątkowe znaczenie. Jednak swobodna atmosfera z pewnością zachęci do poluźnienia węzła krawata czy muszki – to ma być Wasz dzień, wedle Waszego scenariusza, trendy powinny stanowić wyłącznie inspirację, sama jej interpretacja to właśnie Wasza historia. Zatem najlepiej wygląda sesja ślubna, która będzie w pełni naturalna.

Ile trwa sesja ślubna? Czas zawsze omawiany jest indywidualnie, po wybraniu konkretnego pomysłu i przedstawieniu scenariusza fotoreportażu. Zatem warto odpowiednio wcześniej zaplanować sesję ślubną, aby mieć czas się do niej przygotować.

Sesja ślubna – wspaniała pamiątka na całe życie

Wykonana przez naszych profesjonalnych fotografów sesja ślubna to znakomita pamiątka na całe życie. Zdjęcia można przechowywać na dysku i mieć do nich dostęp w każdej wolnej chwili, podczas której trzymamy w rękach telefon, tablet czy komputer. Ponadto ich wysoka jakość i doskonała rozdzielczość pozwala na wydrukowanie ulubionych kadrów i stworzenie z nich tradycyjnego albumu fotograficznego bądź ściennej dekoracji w postaci obrazów.

Sesja ślubna – inspiracje i plener ślubny

Pomysł na sesję ślubną może być w pełni Wasz, jednak gdy brakuje Wam koncepcji, z pewnością wspólnie znajdziemy najciekawsze rozwiązania, gdyż nasze głowy są pełne pomysłów. Każda para ma swoje ulubione miejsca, porę dnia czy roku. Właśnie z tego względu podczas planowania sesji ślubnej staramy się wziąć pod uwagę kilka czynników, które mogą mieć bezpośredni wpływ na efekty naszej wspólnej pracy. Dzięki temu przygoda towarzysząca wizualnej dokumentacji będzie niezapomniana i wypełniona wspaniałą atmosferą, która również zostanie uchwycona na każdym ujęciu.

Gdzie może się odbyć sesja ślubna? Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na fotoreportaże, które wcale nie muszą odbywać się w dniu ślubu. Wśród propozycji warto wykorzystać:

  • Pałacowe wnętrza, w roli głównej księżniczka z księciem – tak może wyglądać wybrana przez Was letnia czy zimowa sesja ślubna w zamkach i pałacach, które zachwycają architekturą i skrywającą w sobie tajemnicą.
  • Plaża z morzem w tle – nadmorski klimat to znakomita baza dla sesji ślubnej, która może odbyć się o każdej porze dnia.
  • Kwiatowa łąka i sielski klimat – bliskość natury uspokaja, wycisza i pozwala się zrelaksować. To bajkowa sceneria do zdjęć przepełnionych miłością i oddaniem.
  • Krajobraz z zachodzącym słońcem w tle i towarzyszące temu „golden hour” to wspaniały czas na zdjęcia z sesji ślubnej, które będą przepełnione wspaniałą, ciepłą kolorystyką zgodną z naturalnym rytmem wędrówki słońca.
  • Wodna sesja zdjęciowa w jeziorze – romantycznie, nastrojowo, magicznie – dokładnie w takim nastroju może odbywać się ślubna sesja plenerowa w okolicach jeziora czy potoku. W ciepłych miesiącach możecie skusić się na zdjęcia w wodzie, w całkowitym zanurzeniu, co z pewnością będzie jednocześnie wspaniałą i niezapomnianą przygodą.
  • Zdjęcia w motoryzacyjnym klimacie – ulubione auto, motocykl, a nawet rowerowa wycieczka – warto wykorzystać środek transportu jako rekwizyt do zdjęć, który sprawia Wam radość.
  • Wspomnienia z dzieciństwa jako motyw przewodni sesji to również znakomita propozycja – możecie wykonać zdjęcia w wesołym miasteczku z watą cukrową w rękach bądź na placu zabaw, na którym się poznaliście jako dzieci. To uroczy pomysł, który będzie jednocześnie w pełni indywidualny i pełen wspomnień.
  • Ekstremalna plenerowa sesja ślubna pełna adrenaliny i emocji – miłośników takich pomysłów nie brakuje, dlatego wiele par decyduje się na zupełnie nieszablonowe sesje ślubne – lot balonem, samochodowy rajd, a może jazda na nartach? Brzmi fascynująco, a jeszcze lepiej wygląda w albumie pełnym dynamicznych ujęć, podczas których będziecie w swoim żywiole.
  • Domowy zakątek – wiele par nie lubi wychodzić ze swojej strefy komfortu. Na szczęście nie jest to konieczne również podczas sesji ślubnej, którą możemy wykonać także w zaciszu domowym. Tłem może być bitwa na poduszki lub przyjemnie otulające chwile wieczorową porą, w miejscu, które jest Waszą prywatną oazą, co pozwoli w pełni rozluźnić się i zrelaksować.
sesja ślubna Wielkopolska Poznań

Sesje ślubne – kompleksowe usługi fotograficzne w Poznaniu i okolicach

Usługi oferowane przez studio Fuego są świadczone na najwyższym poziomie, dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy nasz fotograf ślubny zapewnia kompleksowość, terminowość i pełen profesjonalizm, a także świetny kontakt i luźną atmosferę, która podczas sesji jest nieoceniona. Gwarantujemy wysoką jakość teledysków, filmów i zdjęć, a każde ujęcie czy kadr jest zachwycający. W umiejętny sposób wykorzystujemy otoczenie, czerpiemy jak najwięcej z danej scenerii, dbamy o kolorystykę, odpowiednie zaakcentowanie pierwszego i drugiego planu i focus na detale. Dojeżdżamy do każdego miejsca na terenie Polski, gdyż nie zamykamy się wyłącznie na Poznań i Wielkopolskę. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, dlatego zachęcamy już dziś do kontaktu i zapraszamy do współpracy – sesja narzeczeńska czy ślubna to coś, co robimy najlepiej!

Ile kosztuje sesja ślubna? Cena zależy od zakresu wybranych usług, dlatego warto zapoznać się z cennikiem dostępnym na naszej stronie.

MÓWIĄ O NAS